Saturday, 11 January 2014

Kıjiko!

2014 yılının ilk el emeği ürünü Kıjiko! Yalan Dünya dizisini izleyenler bilir, dizide Deniz'in (Gülse Birsel) annesi Çiğdem'in (Hümeyra) kızına sesleniş şeklidir kıjiko!

Belli bir tarife bakarak yapmadığım zaten her halinden belli, Amigurumi Aşkına bloğunda paylaşılan tarifler ile kendi uydurmamı birleştirince ortaya bu çıktı.

Güzel bir hafta sonu ve tertemiz, sevgi ve barış dolu, yeni bir yıl olsun tüm dünyaya...Dürüst ve vicdanlı insanların yılı olsun...

6 comments:

 1. Olsun Arzum inşallah. Bu yıl kendim için bir yığın dilek diledim ama yıllardır hep ülke için güzel dilekler dilerdim. Baktım son on yıldır hepsi uçtu gitti dileklerin.. boşver dedim.. bari bu yıl kendin için dile de totem yapmış ol, belki tutar :)) Bebeğe ba-yıl-dımmmmm :) O nasıl ayakkabılar öyle zilli şey seniii:)) saçlara bak ,kirpiklere bak, sırıtışa bak :)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olsun Serpilim biz hep iyi dilekler dileyelim yerini bulan bulur...Kıjiko sahibinin sesi! :))))))

   Delete
 2. Çok güzel ve kişilikli bir kız olmuş elinize sağlık!

  ReplyDelete
 3. Hola que tal?? tienes un blog muy chulo, tienes unas cosas geniales. Me he dado una vuelta por él y me he hecho seguidora. Te invito a que conozcas mi blog http://awesomeneedles.blogspot.com.es/
  Espero que te guste. Un saludo

  ReplyDelete

Popüler Yayınlar